EnglishTime 30 Günlük Ücretsiz Online İngilizce Dersi

Erdinç Tandoğan 28 Mar 2020 İpuçları 149 Okundu  1

Herkese merhaba. Siber güvenliğe nasıl başlamayalım ? nereden başlamayalım ? gibi soruların cevabında “kesinlikle ingilizce öğrenmelisiniz” cevabını alıyoruz. Ben okuduğum birçok makalede bu cevabı gördüm. English Time Dil Okulları COVİD-19 nedeniyle “30 Günlük Ücretsiz Online İngilizce Dersi” projesi başlattı. Normalde bu projeden yararlanmak için www.englishtime.com/online-egitim bu formu doldurmak gerekiyor. Fakat yoğun ilgi nedeniyle English Time kendi Instagram sayfası üzerinden derse katılmak için nasıl katılacağınızı ve A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerine ait ders kodlarını paylaştı. Şimdi sizlere English Time ınstagram sayfasına ait kodların fotoğraflarını aşağıda paylaşıyorum. (Kurs pazar günleri hariç hergün yayınlanmaktadır.)

ÖNEMLİ NOT

Ayrıca aşağıdaki kodları https://www.gotomeeting.com/en-tr/meeting/join-meeting sayfasına girerek laptopunuzla da derslere katılabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ubuntu 18.04 Üzerinde Apache Tomcat Kurulumu başlıklı makalemizde apache tomcat kurulumu, apache tomcat nedir ve ubuntu 18.04 hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Cloud ile Kendi OpenVPN’imiz Nasıl Kurulur ?
Windows 10 üzerinde 5 Dk’da Ubuntu 18.04 veya 20.04 LTS çalıştırmak ?
Yük Dengeleyici (Load Balancer) Nedir?
Zoom Uygulaması Nasıl Kullanılır – Online (Eğitim) Ders Nasıl Yapılır

Bir Cevap Yazın